ریش گذاشتن روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند.
هزاران سال از زمانی که تمامی مردان از روی اجبار ریش‌‌ می‌گذاشتند،‌‌ می‌گذرد. گویا دوباره ریش محبوبیت خود را بین مردان بازیافته و این را‌‌ می‌توان از ظاهر هنرمندان و افراد مشهور به خوبی دریافت. تا چند سال پیش توجه به ریش به اندازه‌ی فعلی نبود اما امروز بیش از پیش نمایان شده که ریش در نقطه اوج خود قرار دارد. گویی حقیقتا ریش به یک جریان غیر قابل کنترل در دنیای مد بدل شده است.
 

 ریش داشتن برای مردان،  نمادی از نیرومندی و اعتماد به نفس است، بنابراین مردانی که  خواهان نشان دادن برتری فیزیکی خود به دیگران هستند، بیش از دیگر مردان به ریش گذاشتن علاقه دارند. در این بین امروزه مردان به پرپشتی و متناسب بودن ریششان بیش از خود ریش اهمیت‌‌ می‌دهند و مرتب کردن ریش به یک اولویت بدل شده است.ریش متناسب با صورت باعث خوش چهره به نظر رسیدن مردان‌‌ می‌شود. در اصل آنچه که امروزه‌‌ می‌بینیم، تلفیقی از مردانگی و مدرنیته است. شاید بتوان نام آن را "ریش مدرن" گذاشت.

عده‌ای معتقدند رقابت تبلیغاتی تولید کنندگان لوازم اصلاح صورت، مهمترین دلیل برای غفلت از ریش و زیبایی مردانه منحصر به فرد آن دانست. اکنون اما برترین برندهای تولید کننده لوازم اصلاح صورت نیز، در مقابل موج عظیم تمایل به ریش، تسلیم شده انددر زیر تصویر تعدادی از بازیگران مشهور دنیا را برایتان قرار‌‌ می‌دهیم، مطمئنا شما هم با ما موفقید که ریش گذاشتن چهره‌ای جذاب تر از آنان ساخته است!

فروشگاه آنلاین دنیای مارک

فروشگاه آنلاین دنیای مارک

فروشگاه آنلاین دنیای مارک

فروشگاه آنلاین دنیای مارک

فروشگاه آنلاین دنیای مارک


 
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی دنیای مارک‌‌ می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
قبلاً عضو شده ام، ورود به حساب کاربری
x
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ایجاد حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده ام
آقای مسیبیدنیای مارک04133273575تبریز - ولیعصر - سنگ فرش - روبروی بانک ملی سابقdonyayemark.comdonyayemark.com - یخدغشغثئشقن.زخئ - صصص.یخدغشغثئشقن.زخئ