رنگ لاک ماه تولد شما چه رنگی است؟

میخواهید بدانید بر اساس ماه تولدتان چه رنگ لاکی برای شما مناسب تر است؟ ما اینجا اطلاعاتی راجع به ماه های تولد مختلف سال و رنگ لاک های مناسب با شخصیت هر ماه را گرد آوری کرده و در اختیار شما قرار داده ایم.با ما همراه باشید.


فروردین: جیگری


متولدین ماه های مختلف چه رنگ لاکی بزنند؟ رنگ لاک

شما‌‌ می‌توانید خودتان را با هر شرایطی وقف دهید، دوستان تان نیز این خصوصیت شما را ستایش‌‌ می‌کنند. شما احتیاج به رنگ های جسورانه و ماجراجویانه دارید. با این رنگ ناخن بیشتر از همیشه به چشم خواهید آمد.


فروشگاه آنلاین دنیای مارک
 

اردیبهشت: سبز نعناعیفروشگاه آنلاین دنیای مارک
این رنگ انرژی زا و آرامبخش صبر و شخصیت منحصر بفرد شما را نشان‌‌ می‌دهد. شما برای افرادی که به آنها علاقه دارید، هر کاری‌‌ می‌کنید و از بحث کردن با افرادی که شما را نقد‌‌ می‌کنند نیز بیزارید.
 
خرداد: رنگین کمانی


فروشگاه آنلاین دنیای مارک 
شما فردی هستید که مدام در حال تغییرید بنابراین به رنگی احتیاج دارید که با شخصیت شما جور در آید. شما به خوبی‌‌ می‌دانید که چگونه با اطرافتان هماهنگ شوید بنابراین لاکی که سایه روشن های مختلفی داشته باشد برای دست های تان بسیار برازنده است.
 
تیر: قرمز روشن

فروشگاه آنلاین دنیای مارک 
شما عاشق فیلم های قدیمی هالیوود هستید، محبوبیت و صبوری شما زبانزد خاص و عام است. یک لاک قرمز رنگ کلاسیک کاملا برازنده شماست.
 
مرداد: متالیک
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
شما عاشق هیجان هستید به همین دلیل باید لاکی درخشان به ناخن هایتان بزنید تا مثل شخصیت تان بدرخشد. از آنجا که شما فردی خلاق هستید، این رنگ لاک با روحیه شما سازگار است.
 
شهریور: صورتی پخته
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
این رنگ فروتنی شما را نشان‌‌ می‌دهد. از آنجا که شما فردی متعادل هستید، این رنگ ملایم برای دست هایتان بسیار مناسب است. شما از بی نظمی بیزارید و این رنگ با آرامشی که دارد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
 
مهر: آبی
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
صداقت و درستی شما در تمام کارها و رفتارهایتان مشهود است به همین دلیل است که به رنگ آبی تمایل دارید. رنگ آبی آرامش بخش است و با رابطه عاشقانه شما جور در‌‌ می‌آید. کافیست به دست هایتان نگاه کنید و از آن لذت ببرید. 
 
آبان: بنفش
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
شما احتیاج به رنگی تیره و رمزآلود دارید. اما به جای مشکی و خاکستری، بنفش را ترجیح‌‌ می‌دهید. این رنگ پر از انرژی است و برای روزهای آفتابی و به همان نسبت روزهای سرد سال جان‌‌ می‌دهد.
 
آذر: زرد
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
رنگی که شما برای ناخن های خود انتخاب‌‌ می‌کنید باید خنده را بر لب همه بنشاند. از آنجا که شما فردی با اعتماد به نفس و مهربان هستید، این رنگ با روحیه شما سازگار است و‌‌ می‌تواند انتخاب مناسبی به جای قرمز و صورتی برایتان باشد.
 
دی: بنفش کمرنگ
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
شما به رنگی احتیاج دارید که با تمام چیزهای اطراف حتی با قرارهای کاری و دوستانه تان نیز سازگار باشد. بنفش کمرنگ رنگ آرامی است که شما را از کسالت در‌‌ می‌آورد.
 
بهمن: فیروزه ای

فروشگاه آنلاین دنیای مارک


 
شما فرد مستقلی هستید که به مد اهمیتی‌‌ نمی‌دهید. ترجیح‌‌ می‌دهید لباس هایتان را با سلیقه خودتان ست کنید. این رنگ به شما ظاهری جذاب‌‌ می‌دهد.
 
اسفند: صورتی کمرنگ
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
شما فردی عاشق پیشه هستید که به دیگران و نیازهایشان اهمیت زیادی‌‌ می‌دهید. روحیه مهربان و دلسوزانه شما باعث‌‌ می‌شود که رنگ های پاستلی مانند صورتی را به دیگر رنگ‌ها ترجیح دهید.
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی دنیای مارک‌‌ می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
قبلاً عضو شده ام، ورود به حساب کاربری
x
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ایجاد حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده ام
آقای مسیبیدنیای مارک04133273575تبریز - ولیعصر - سنگ فرش - روبروی بانک ملی سابقdonyayemark.comdonyayemark.com - یخدغشغثئشقن.زخئ - صصص.یخدغشغثئشقن.زخئ