رازهای خوش بو ماندن در تابستان!
همه‌ی ما دوست داریم در کنار خوش پوشی، خوش بو نیز باشیم. خوش پوشی را که "دنیای مارک" به شما هدیه‌‌ می‌دهد، برای خوش بویی نیز راهکارهایی فوق العاده به شما ارائه خواهیم کرد. در فصل تابستان که گرمای هوا باعث افزایش عرق کردن بدن‌‌ می‌شود، خوش بو ماندن، بیشتر مورد توجه مردم قرار‌‌ می‌گیرد. همه دوست دارند در برخورد با دوستان و همکارانشان، خوش پوش و خوش بو باشند تا حس بدی به همدیگر منتقل نکنند. در ادامه رازهای خوش بو ماندن را برایتان بازگو‌‌ می‌کنیم:
 
 
  • دوش گرفتن از نان شب واجب تر است!  بهترین کار این است که هر روز صبح، قبل از این که از خانه بیرون بروید، یک دوش آب سرد بگیرید تا هم سرزنده و شاداب شوید، و هم فاتحه‌ی بوی بد را بخوانید! البته گوش چشمی هم به مصرف بهینه‌ی آب داشته باشید و حتی المقدور زمان دوش گرفتن خود را کوتاه کنید.
 
  • عطر بزنید!  همواره از رول های ضدتعریق و عطرهای باکیفیت و  با ماندگاری بالا استفاده کنید. انتخاب با خود شماست ولی پیشنهاد ما این است که در تابستان از عطرهای با رایحه خنک استفاده کنید.
 
  • غذا خوردن آداب دارد!  تا حد امکان سعی کنید از خوردن غذاهای بو دار مثل سیر و پیاز اجتناب کنید؛ در عوض مصرف مایعات بخصوص آب را افزایش دهید.  به بهداشت دهان و دندان خود نیز بیش از پیش اهمیت دهید، با روش های درست دندان‌ها ی خود را مسواک بزنید؛ پرزهای روی زبان محل جمع شدن باکتری هایی است که باعث بوی بد دهان‌‌ می‌شود، بهتر است روی زبان خود را نیز مسواک بزنید. دست های خود را نیز حتما با صابون های مایع آنتی باکتریال بشویید تا بوی غذا را از بین ببرد.
 
  • از خوشبو نمودن لباس‌ها غافل نشوید!  هنگام  شستن لباس های خود، حتما از شوینده های باکیفیت و خوشبو استفاده کنید. وقتی هم‌‌ می‌خواهید آن‌ها را در کمد یا کشوی لباس خود قرار دهید،‌‌ می‌توانید مقداری ادویه معطر مثل وانیل بین لباس هایتان بگذارید تا خوشبو شود. کمد لباس خود را نیز همواره خوشبو نگه دارید، برای این کار‌‌ می‌توانید از اسپری های خوشبو کننده استفاده کنید و یا صابون های معطر را در گوشه‌ای از کمد لباستان قرار دهید.
 
  • بوی کفش و جوراب خود را جدی بگیرید! برای کاهش بوی بد کفش ده‌ها راه حل وجود دارد؛ از قرار دادن کفی مناسب تا استفاده از اسپری های مخصوص و ریختن مواد مختلف در کفش. با وجود تمامی این ها،‌‌ می‌باست هر روز جوراب خود را بشویید و عوض کنید. بوی بد جوراب آن هم در تابستان واقعا غیر قابل تحمل است؛ پس این توصیه‌ها را جدی بگیرید.
 
  • به موهای زائد بدنتان فرصت رشد ندهید! موهای زائد بدن را همواره کوتاه نگه دارید. بعد از این کار حتما از لوسیون های بعد از اصلاح استفاده کنید تا هم دچار حساسیت نشوید و هم منافذ پوست خوشبو شود.  با این وجود بهتر است هر روز لباس های زیر خود را نیز تعویض کنید. 
 
فروشگاه آنلاین دنیای مارک
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی دنیای مارک‌‌ می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
قبلاً عضو شده ام، ورود به حساب کاربری
x
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ایجاد حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده ام
آقای مسیبیدنیای مارک04133273575تبریز - ولیعصر - سنگ فرش - روبروی بانک ملی سابقdonyayemark.comdonyayemark.com - یخدغشغثئشقن.زخئ - صصص.یخدغشغثئشقن.زخئ